Firma JPD Sp. z o.o. sp.k. oraz Zakład Budowlany "KRUPIŃSKI" .

Firma jest wykonawcą inwestycji budowlanych na terenie całego kraju od lutego 1992 roku. Firma na początku działalności specjalizowała się w rewitalizacji obiektów zabytkowych, między innymi były to budynki użyteczności publicznej oraz obiekty sakralne gdzie wymagany jest wysoki poziom precyzji i wykończenia. Od 2002 roku poszerzyła działalność o wznoszenie nowych obiektów wielkopowierzchniowych, co pozwoliło jej nabrać doświadczenia w prowadzeniu i organizowaniu dużych inwestycji poczynając od fundamentów kończąc na kompleksowym wykończeniu budynków.

Obecnie firma JPD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wraz z właściciel firmy Zakład Budowlany "Krupiński" prowadzi działalność deweloperską w Świeciu oraz Grudziądzu, jednocześnie realizując kontrakty dla jednostek budżetowych.

Bądź na bieżąco z
projektami

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.