19 maja w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczystość symbolicznego wbicia łopaty pod budowę nowych mieszkań realizowanych w ramach programu SIM KZN Warmia i Mazury. Inwestycja ma zapewnić mieszkańcom dostęp do nowoczesnych i przystępnych cenowo lokali na wynajem.
Nowe mieszkania powstaną przy ul. Lipowej. Według wcześniejszych informacji dotyczących projektu zaplanowano budowę 16 lokali o powierzchni od około 33 do 63 m². Budynek ma być dwukondygnacyjny, a inwestycja obejmie również miejsca parkingowe, komórki lokatorskie oraz infrastrukturę towarzyszącą. Lokale mają zostać oddane w standardzie „pod klucz”.
Obejrzyj nagranie z tego wydarzenia: Tutaj


